SOLIDEA Silver Wave Long tamprės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 830049605344
  Kaina 5828
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 

  Anticeliulitinės mikromasažinės formuojančios tamprės.

  Formavimo lygis
  Koreguojantis / Vidutinė kompresija
  Figūros tipas
  Kriaušė
  Smėlio laikrodis
  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Šalis
  Italija
 • SOLIDEA Silver Wave Long mikromasažinės tamprės

  Norėtųsi sumažinti celiulitą, pakoreguoti kūno formas ir išvengti tinstančių kojų? Jums padės Silver Wave Long tamprės, kurias patogu dėvėti ir sportuojant, ir dirbant, ir laisvalaikiu.

  Silver Wave Long elastinės mikromasažinės tamprės:

  • Pagaminos iš specialios faktūros audinio su trimatėmis bangelėmis, kurios lengvai įsispaudžia į odą ir nuolat masažuoja problemines Jūsų kūno vietas, taip skatindamos kraujotaką ir mažindamos celiulitą
  • Nors sukurtos kaip anticeliulitinės tamprės, dėka kompresijos ir mikromasažo tinka ir limfedemos mažinimui
  • Dėka vidutinio stiprumo paskirstytos kompresijos iš karto formuoja dailesnes klubų ir sėdmenų linijas, prispaudžia pilvukąĮ audinį įaustos aktibakterinių savybių turinčios sidabro jonų gijos stabdo bakterijų dauginimąsi ir užkerta kelią blogam kvapui.
  • Dėl savo struktūros audinys itin gerai kvėpuoja ir išgarina prakaitą, todėl net ir aktyviai sportuojant Jūsų oda išliks gaivi ir sausa.
  • Ilgis – iki čiurnų
  • Su medvilniniu įsiuvu

  Mes išbandėme! / Praktinis gidas

  Silver Wave Long tamprės – ilgiausios Silver Wave tamprės, kojas dengiančios iki pat čiurnų. Nešiojant žiemą jos gali pakeisti pėdkelnes, o vasarą puikiai atrodo su lengvomis suknelėmis ir tunikomis. Timpos pagamintos iš tampraus audinio, todėl jas galima kilstelėti ir iki blauzdų vidurio. Sportuojant šios timpos gerai atrodo po šortais; jei nuspręsite ant timpų mautis ilgas kelnes, nebijokite, kad kojos pradės prakaituoti – audinys prakaitą iškart išgarins.

  Dėka kompresinių savybių šios tamprės pasižymi dar ir tuo, kad fiksuoja ir prilaiko kelio, klubo sąnarius. Tai ypač svarbu bėgiojat, šokant ar slidinėjant, ypač jei jau yra buvę sąnarių problemų.

  Ir dar -  atkreipkite dėmesį į tai, kad anticeliulitinis poveikis bus pastebimas tik tada, jei dėvėdamos tampres judėsite  - tik tada  vyks mikromasažas. Ir nenustebkite, kai nusivilkusios tampres ant odos matysite bangelių "pėdsakus", kurie išnyks tik po kelių valandų. Jie tik patvirtina, kad mikromasažas tikrai buvo efektyvus.

  Dydis: Renkantis tinkamą dydį rekomenduojama vadovautis ūgio ir svorio santykio lentele. Jeigu ūgio ir svorio santykis yra ties riba tarp dviejų dydžių, rekomenduojama pirmiausiai vadovautis svoriu.

 • Alternatyvios prekės