Prekių katalogas

5 pagrindiniai argumentai kodėl sportuojant ypač svarbi speciali sportinė liemenėlė

5 pagrindiniai argumentai kodėl sportuojant ypač svarbi speciali sportinė liemenėlė

Sakoma, kad speciali sportinė liemenėlė ne mažiau svarbi negu sportiniai bateliai. Tačiau, jei su basutėmis ar aukštakulniais pabėgioti ar žaisti teniso nė į galvą neateitų, tai su paprasta kasdiene liemenėle sportuoti tikrai ne vienai iš mūsų atrodo įprastas dalykas.
Čia pateiksime 5 pagrindinius argumentus kodėl specializuota sportinė liemenėlė yra tokia svarbi ir į ką atkreipti dėmesį ją renkantis.
 

Jei jūsų kaušelio dydis A ar B, jums aktualiausi bus 3 ir 4 argumentai.
Tačiau jei krūtinė didesnė, ypač jei kaušelis D, E, F, G ar dar didesnio dydžio, visi punktai Jums turėtų būti vienodai svarbūs, o sportinė liemenėlė gali būti puikus sprendimas ne tik sportui, bet ir kasdieniniam dėvėjimui.

1. Prilaikymas – geresnė savijauta

Įprastai moters krūtis sveria nuo 150 g iki 400 g ir ją veikia natūrali gravitacijos jėga. Intensyviai sportuojant (bėgimas, šokiai, aerobika, tenisas, badmintonas, jojimas ir pan.) kiekvieno judesio metu ši svorio jėga gali padidėti iki keturių kartų, o krūties judėjimo amplitudė tiek vertikaliai, tiek horizontaliai gali siekti iki 9 cm. Dėl to intensyvių judesių metu ne tik traumuojami krūtis prilaikantys raumenys ir raiščiai, bet dažnai atsiranda ir ryškus diskomfortas bei skausmas. Nemaža dalis moterų dėl jų netgi atsisako sporto. Tuo tarpu speciali, teisingai parinkta stipraus prilaikymo sportinė liemenėlė intensyvių judesių traumuojantį poveikį gali sumažinti iki 80%. Tačiau ypač svarbu pasirinkti tinkamą dydį ir prilaikymo lygį.

2. Netampoma krūtinė, ilgiau išlieka graži forma

Jei reguliariai ir ilgesnį laiką intensyviai sportuosite su paprasta, mažai prilaikančia liemenėle, krūtis prilaikantys raumenys ir raiščiai ilgainiui negrįžtamai išsitampys, praras stangrumą ir formą. Deja, šis procesas negrįžtamas, padėti galėtų nebent plastinė operacija. Tuo tarpu tinkamo dydžio stipraus prilaikymo sportinė liemenėlė padės jums ilgiau išlaikyti gražią krūtinės formą.

3. Kvėpuoja, neprisigeria prakaito

Kokybiška sportinė liemenėlė ne tik puikiai laikys krūtinę, bet bus ir labai lengva bei puikiai kvėpuos, išgarins prakaitą. Juk tikrai nėra smagu grįžus po kelių kilometrų bėgimo nusiimti savo mėgstamą „push-up“ liemenėlę, kurios poroloniniame pakietinime prisigėrę vos ne keli šimtai gramų prakaito...

4. Netrina

Sportuojant kasdieninė, laisvesnė, ne visur idealiai prigludusi ir judesių metu judanti liemenėlė, o ypač dar sudrėkusi, gali ne tik iki kraujo pritrinti spenelius, bet ir po krūtimis ar ties lankeliais. Tuo tarpu speciali sportinė liemenėlė judesių metu išliks vietoje ir padės išvengti šių nemalonių problemų.

5. Platesnės petnešėlės, mažesnis krūvis nugarai

Kokybiškos sportinės liemenėlės, ypač didesnių dydžių, turi ir platesnes, dažnai kiek paminkštintas petnešėles, kurios maksimaliai amortizuoja krūtų svorio spaudimą į pečius. Tai yra ypač svarbu turinčioms didesnę krūtinę, nes dėl dėl per didelio petnešėlių spaudimo į pečius gali atsirasti galvos, pečių ar nugaros skausmai, rankų tirpimas, ar net pakisti laikysena, atsirasti kuprelė. 

Tad nedelskite, jei mėgstate aktyviai sportuoti ar leisti laisvalaikį ir dar neturite specialios sportinės liemenėlės - pats laikas ją įsigyti!

Galite tai padaryti internetu, tačiau dar geriau - užsukite į parduotuvę/saloną "Silueta" Vilniuje, A.Vienuolio g.12, kur jums padėsime išsirinti tinkamiausią dydį ir modelį.  Beje, čia rasite ir didelių dydžių sportinių liemenėlių - apimtis  nuo 65 iki 110cm, kaušeliai nuo  A iki K