Prekių katalogas

Apie mus

 • UAB Tylaris – tai šeimos įmonė, įkurta 2019 metais. Verslas prasidėjo nuo didmeninės ir mažmeninės prekybos italų gamintojo SOLIDEA kompresinėmis kojinėmis, todėl ir pirmasis prekės ženklas buvo KoKojinės (KompresinėsKojinės), o nemažai SOLIDEA ištikimų gerbėjų vis dar prisimena prekybines saleles didžiuosiuose prekybos centruose - PANORAMOJE  Vilniuje bei AKROPOLIUOSE Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

  Tačiau nuo įkūrimo įmonė labai pasikeitė, pradėjome bendradarbiauti su daugybe visame pasaulyje žinomų ir labiausiai vertinamų prekės ženklų, tad šiandien jau esame žinomi kaip SILUETA, o mūsų parduotuvėje – salone Vilniaus centre, A. Vienuolio g. 12 bei internetinėje parduotuvėje www.silueta.lt rasite ne tik kompresinių kojinių, bet ir daugiau nei trisdešimties geriausių pasaulio gamintojų, tokių kaip Triumph, Chantelle, Aubade, Empreinte, Anita, Rosa Faia, Wacoal, Spanx, Elomi, MEY ir kt. apatinio trikotažo gaminių.
   

  DIDŽIAUSIAS MOTERIŠKO APATINIO TRIKOTAŽO PASIRINKIMAS VIENOJE VIETOJE

  Parduotuvėje - salone SILUETA rasite didžiausią Lietuvoje kokybiškų liemenėlių, formuojančių apatinių bei maudymosi kostiumėlių pasirinkimą, ypač didesnių bei nestandartinių dydžių. Ypač platus liemenėlių pasirinkimas - virš 15 labiausiai pasaulyje vertinamų prekių ženklų, daugiau negu 150 įvairių modelių. Ir ko gero visų įmanomų dydžių - apimtis nuo 60 iki 120 cm, kaušeliai nuo A iki P.  Nuolat bendraujame su gamintojais, vykstame į tarptautines parodas, susipažįstame su naujienomis bei jas pristatome savo klientėms, todėl greta klasikinių, klienčių labiausiai pamėgtų modelių visada rasite ir kažką naujo.

   

  PROFESIONALUS APATINIO TRIKOTAŽO PARINKIMAS (BRAFITTING)

  Pagrindinis mūsų išskirtinumas – tai profesionalus liemenėlių, formuojančių apatinių bei maudymosi kostiumėlių parinkimas (brafitting). Salone dirba patyrusios sertifikuotos specialistės, kurios padės nustatyti Jūsų liemenėlės dydį, pasiūlys įvairius modelius bei padės išsirinkti tinkamiausią, taip pat paaiškins jų skirtumus bei į ką atkreipti dėmesį renkantis pačioms. Profesionalios pagalbos sulauksite bet kada užsukę pas mus salono darbo laiku, tačiau jei norite išskirtinio dėmesio ar konkrečios specialistės konsultacijos, kartais net ir ne parduotuvės darbo metu, kviečiame registruotis nemokamai liemenėlės ar kito apatinio trikotažo parinkimo konsultacijai.

   

   

   

  MAUDYMOSI KOSTIUMĖLIAI IŠTISUS METUS

  Susiruošėte atostogauti šiltuose kraštuose gruodžio ar sausio mėn. ir reiktų naujo maudymosi kostiumėlio? Užsukite pas mus – čia maudymosi kostiumėlių rasite ir pasimatuoti bei išsirinkti galėsite ištisus metus. Juo labiau, kad maudymosi kostiumėlių pasirinkimas tikrai gausus, taip pat ir didelių ar nestandartinių dydžių.

   

  SOLIDEA KOMPRESINĖS KOJINĖS

  Italų gamintojo SOLIDEA kompresinės kojinės bei mikromasažiniai gaminiai jau daugelį metų pamėgti mūsų ir mūsų klientų, tad vis dar yra viena iš pagrindinių mūsų prekių. Jos dailios, stilingos ir patvarios, didelis modelių, spalvų ir atspalvių pasirinkimas, tad neretai profilaktines Solidea kojines ar pėdkelnes moterys renkasi net ir neturėdamos jokių kojų kraujotakos surikimų.

   

  VISAS PREKES TURIME SANDĖLYJE

  Viską, ką matote internetinėje parduotuvėje www.silueta.lt , turime salone Silueta Vilniuje, A. Vienuolio g. 12, tad neretai galime apie jas papasakoti daugiau, negu rasite prekės aprašyme. Visada labai kviečiame užsukti irapžiūrėti, pasimatuoti bei išsirinkti vietoje, bet jei tokios galimybės neturite ir ruošiatės pirkti internetu bet dar turite abejonių – skambinkite tel +37068617010 ir su malonumu atsakysime į visus Jūsų klausimus.

   

  DIDMENINĖ PREKYBA

  Esame SOLIDEA (Italija), JANIRA (Ispanija) bei CONTROL BODY (Italija) distributoriai Lietuvoje ir Latvijoje.

   

  DALINAMĖS SAVO PATIRTIMI

  Savo žiniomis mielai dalinamės, tad įvairių įžvalgų bei patarimų galite rasti ne tik bloge mūsų el. parduotuvėje, Youtube kanale, bet ir įvairiuose straipsniuose bei TV laidose:

  Delfi TV Stiliaus DNR 2020

  Delfi TV Stiliaus DNR 2021

  15 min 2023

   

  SPARČIAI AUGAME

  Mes mylime tai, ką darome, mums ypač svarbu, kad klientės (o kartais ir klientai, nors jie kol kas vis dar mažuma, bet stengiamįs tai išlyginti ) įsigytų tikrai kokybišką ir tinkantį daiktą. O kad einame teisingu keliu parodo ne tik širdį glostantys klientų atsiliepimai, bet augantis pastovių klientų skaičius – didžioji dalis jų mus atranda per rekomendacijas. O taip pat ir finansiniai rezultatai - 2022 ir 2023 metais patekom Gazelių (sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių) sąrašą.

   

  DARBO LAIKAS

  Biuras - salonas "Silueta",  A.Vienuolio g. 12, Vilnius, tel. 8 686 17010, el.paštas info@silueta.lt

  Darbo laikas: I-IV 9:00- 18:00, V - 9:00-17:00, VI - 11:00-15:00

  Šeštadienį, sausio 20 d. - nedirbsime 

   

  IR DAR ŠIEK TIE APIE MUS