Prekių katalogas

AUDINIŲ ABC, arba į ką atkreipti dėmesį renkantis

Renkantis naują rūbą dažniausiai atidžiai įvertiname jo modelį, siluetą, spalvą, bet ar visada atkreipiame dėmesį pluošto, iš kurio jis pagamintas, sudėtį? O juk būtent nuo sudėties priklausys kaip drabužis dėvėsis, kokiomis savybėmis pasižymės, kokia bus jo priežiūra. Šiame straipsnyje trumpai supažindinsime su pagrindinėmis audinių rūšimis, jų svarbiausiomis savybėmis, dėvėjimo ir priežiūros ypatumais. 

Modalas - kas tai per audinys? 11 argumentų, kodėl jį verta rinktis

Mėgstate drabužius, kurie ypač švelnūs ir minkšti, maloniai priglunda prie kūno ir gražiai krenta, gerai kvėpuoja ir sugeria drėgmę, nesivelia, neblunka, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi? Tuomet rinkitės 

Kaip suprasti, ar liemenėlė Jums tinka? Ar įmanoma tinkančią liemenėlę nusipirkti internetu?

Kuo skiriasi liemenėlės su lankeliais nuo liemenėlių be lankelių ir kurios geresnės? Kam tinka gražiosios bralėtės? 

Apie šiuos ir kitus dalykus diskutuojame DELFI TV laidoje Stiliaus DNR.

Ką daryti ir ko nedaryti, kad Jūsų maudymosi kostiumėlis Jums tarnautų kuo ilgiau

Kodėl kartais net per kelias atostogų savaites net ir kokybiškas maudymosi kostiumėlis gali prarasti spalvą ar elastingumą? Ir ką daryti, kad to išvengti?  

Kaip skalbti liemeneles kad jos tarnautų kuo ilgiau

Kaip liemenėlių priežiūra gali prailginti jų dėvėjimą? Ko vengti skalbiant ir džiovinant? Kurias liemenėlės galima skalbti mašinoje ir kurios jos ypač nemėgsta? Kodėl baltos liemenėlės kartais negrįžtamai papilkėja? 

Pirmoji liemenėlė. Kada jau reikalinga? Kaip išsirinkti?

Kada su paaugle dukra pradėti kalbėtis o gal jau ir įsigyti pirmąją liemenėlę? Į ką atkreipti dėmesį renkantis? Kada reikalinga liemenėlės parinkimo (brafitting) konsultacija? 

Liemenėlės su lankeliais ar be jų. Kurios geresnės ir kaip išsirinkti?

Liemenėlės su lankelais ir be lankelių. Kuo jos skiriasi? Kam jos tinka ir kaip išsirinkti? Koks ryšys tarp jų ir batų bei kojinių? Kaip pasinaudoti "Lūpdažio" taisykle? 

Kodėl reikalinga profesionali pagalba renkantis apatinius?

Kas tas "brafitteris" ir kuo jis gali padėti? Kaip suprasti kad liemenėlė netinka? Kas kiek laiko keisti liemenėlės? Apie šiuos ir kitus dalykus Delfi TV laidoje "Stiliaus DNR"

Kodėl krenta liemenėlės petnešėlės?

Ar kada teko susidurti su situacija, kai liemenėlės petnešėlės smunka nuo pečių ir nuolat reikia jas pasitaisyti. Jei taip - tai jūs ne viena, ši problema vargina daugelį moterų. Ir dauguma mano, kad tai atsitinka, nes jų siauri ar nuožulnūs pečiai. Tačiau realybėje dažniausios priežastys yra visai kitos. Tad kokios gi jos ir ką daryti, kad to išvengti? Video
 

Kiek mokėti už liemenėlę? Kuo skiriasi kainuojanti 30 EUR nuo kainuojančios 60 EUR? Kaip atskirti tikrai kokybišką?


Liemenėlė yra viena iš svarbiausių moters garderobo dalių. Ir nors dažniausiai jos po drabužiais nesimato, nuo jos labai priklauso Jūsų išvaizda bei gera savijauta. Tik kodėl vienos liemenėlės kainuoja 20-30 EUR, o kitos – 60, 100 ar net 200 EUR?

Lengviausias atsakymas – skiriasi kokybė. Bet ar tikrai vien kokybė? Ar gali būti, kad 200 EUR kainuojanti liemenėlė yra 4 kartus geresnė negu kainuojanti 50 EUR?

Tam, kad suprastume už ką mokame, o tuo pačiu ir galėtume įvertinti kiek mums tai svarbu, trumpai apžvelkime kas sudaro liemenėlės kainą: 

Projektas "Pokyčių ambasadorės"

Liemenėlė, nors ir nematoma po drabužiais, gali gana reikšmingai pakeisti Jūsų išvaizdą. Su tinkama liemenėle galite atrodyti ne tik lieknesnė, bet ir jaunesnė, ir atvirkščiai – jei liemenėlės dydis ar forma netinkami. Deja, pačiam išsirinkti tikrai tinkamą liemenėlę tikrai nėra lengva, ypač jei krūtinė didesnė ar jau praradusi stangrumą. Projekte „pokyčių ambasadorės“ dalyvavo keturios mūsų klientės, nuotraukose matysite jų išvaizdos pokyčius pakeitus liemenėlę. 

Apatinio trikotažo aksesuarai. Kam ir kokiose situacijose jie reikalingi.

Krenta ar įsirėžia petnešėlės? Per drabužius "persišviečia" speneliai? Pridėjote kiek svorio ir nebeužsisega mėgstama liemenėlė?

Gilus proginės suknelės nugaros ar pečių iškirpimas reikalauja nepriekaištingos išvaizdos?

Vasarą sijonus ar sukneles dėvint be pėdkelnių vargina nemalonus šlaunų trynimasis?

Apatinio trikotažo priedai ir aksesuarai padės jums įvairiose situacijose! 

Ką būtina žinoti renkantis apatinius

DELFI TV eteryje kartu su stiliste Agne Gilyte

Kaip išsirinkti apatinį trikotažą?

 LTR laidoje "Labas rytas, Lietuva!" diskutuojame su Agne Gilyte ir Beata Nicholson. 

Apatinio trikotažo mados ir tendencijos 2018/2019

Mados keičiasi ne tik viršutinių, bet ir apatinių drabužių pasaulyje, deja apie tai kalbama bei rašoma nepalyginti mažiau. Trumpai apžvelkime pagrindines 2018 metų
apatinio trikotažo tendencijas bei ką vertėtų rinktis 2019-aisiais. 

Ką moterys žino ir ko nežino apie liemenėles. 4 pagrindinės klaidos

 Ar jums pažįstama situacija, kai parduotuvėje renkantis liemenėlę taip ir nerandate tinkančios? Arba kai išsirenkate, nusiperkate, tačiau ji taip ir „neprilimpa“?

Jeigu taip, tai jūs tikrai ne vienintelė! Deja, net 80-90% moterų gerai nežino, kuo vadovautis renkantis liemenėlę, kuri ne tik patiktų, bet ir puikiai tiktų.

Šiame straipsnyje remiamės savo patirtimi parenkant liemenėles salone "Silueta“ bei „Silueta“ testo, kurį atliko virš 1400 moterų, atsakymų duomenimis. 

5 pagrindiniai argumentai kodėl sportuojant ypač svarbi speciali sportinė liemenėlė

Sakoma, kad speciali sportinė liemenėlė ne mažiau svarbi negu sportiniai bateliai. Tačiau, jei su basutėmis ar aukštakulniais pabėgioti ar žaisti teniso nė į galvą neateitų, tai su paprasta kasdiene liemenėle sportuoti tikrai ne vienai iš mūsų atrodo įprastas dalykas.
Čia pateiksime 5 pagrindinius argumentus kodėl specializuota sportinė liemenėlė yra tokia svarbi ir į ką atkreipti dėmesį ją renkantis.
 

7 naudingi patarimai apie moteriškas apatines kelnaites

Šiandien moteriškų apatinių kelnaičių pasirinkimas tikrai didelis – klasikinės, hipsteriai, stringai, šortukai, formuojančios ir pan. Tačiau išsirinkti tokias, kurios būtų gražios, patogios, nematomos po drabužiais ir kokybiškos, ne visada yra paprasta. Šiame straipsnyje rasite praktiškų patarimų apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis kelnaičių modelį ir kaip jas derinti prie nešiojamų drabužių.

Naudingi patarimai apie liemenėles - kaip išsirinkti | kaip prižiūrėti | kada atsisveikinti

Tikriausiai ne viena iš mūsų apatinių stalčiuje turime prieš penkis ar daugiau metų pirktą ir labai mėgstamą liemenėlę... Kiek laiko galima ją nešioti ir kaip suprasti, kad ji jau „atgyveno“? Kaip išsirinkti modelį ir į ką atkreipti dėmesį perkant naują liemenėlę? Ką daryti, kad mėgstama liemenėlė tarnautų kuo ilgiau? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus bei naudingų patarimų rasite šiame straipsnyje.

Apie sportines liemenėles

 Ar žinote, kad?

Kas penkta sporto atsisakanti moteris kaip pagrindinę priežastį nurodo sportuojant atsirandantį skausmą, tempimą ar diskomfortą krūtyse. Kas ketvirta sportuojanti moteris dėl tos pačios priežasties priversta mažinti treniruotės intensyvumą ar trukmę. 80% sportuojančių moterų nėra girdėjusios, kad skirtingo intensyvumo sporto rūšims rekomenduojamos specialios skirtingo prilaikymo liemenėlės. 44% moterų sportuodamos iš viso nedėvi specialių sportinių liemenėlių.