Kiek mokėti už liemenėlę? Kuo skiriasi kainuojanti 30 EUR nuo kainuojančios 60 EUR? Kaip atskirti tikrai kokybišką?


Liemenėlė yra viena iš svarbiausių moters garderobo dalių. Ir nors dažniausiai jos po drabužiais nesimato, nuo jos labai priklauso Jūsų išvaizda bei gera savijauta. Tik kodėl vienos liemenėlės kainuoja 20-30 EUR, o kitos – 60, 100 ar net 200 EUR?

Lengviausias atsakymas – skiriasi kokybė. Bet ar tikrai vien kokybė? Ar gali būti, kad 200 EUR kainuojanti liemenėlė yra 4 kartus geresnė negu kainuojanti 50 EUR?

Tam, kad suprastume už ką mokame, o tuo pačiu ir galėtume įvertinti kiek mums tai svarbu, trumpai apžvelkime kas sudaro liemenėlės kainą: 

Kviečiame tapti pokyčių ambasadorėmis!

Dėmesio, ieškome pokyčių ambasadorių! O tiksliau – 5-10 įvairaus amžiaus moterų, kurioms nelengva rasti tinkančią ir patogią liemenėlę (ypač jei dydis didesnis nei D, E, ar F), ir kurios norėtų bei sutiktų būti mūsų „Prieš ir po“ sesijų modeliais, panašiai kaip žemiau esančiose nuotraukose. 

Apatinio trikotažo aksesuarai. Kam ir kokiose situacijose jie reikalingi.

Krenta ar įsirėžia petnešėlės? Per drabužius "persišviečia" speneliai? Pridėjote kiek svorio ir nebeužsisega mėgstama liemenėlė?

Gilus proginės suknelės nugaros ar pečių iškirpimas reikalauja nepriekaištingos išvaizdos?

Vasarą sijonus ar sukneles dėvint be pėdkelnių vargina nemalonus šlaunų trynimasis?

Apatinio trikotažo priedai ir aksesuarai padės jums įvairiose situacijose! 

Ką būtina žinoti renkantis apatinius

DELFI TV eteryje kartu su stiliste Agne Gilyte

Kaip išsirinkti apatinį trikotažą?

 LTR laidoje "Labas rytas, Lietuva!" diskutuojame su Agne Gilyte ir Beata Nicholson. 

Apatinio trikotažo mados ir tendencijos 2018/2019

Mados keičiasi ne tik viršutinių, bet ir apatinių drabužių pasaulyje, deja apie tai kalbama bei rašoma nepalyginti mažiau. Trumpai apžvelkime pagrindines 2018 metų
apatinio trikotažo tendencijas bei ką vertėtų rinktis 2019-aisiais. 

Ką moterys žino ir ko nežino apie liemenėles. 4 pagrindinės klaidos

 Ar jums pažįstama situacija, kai parduotuvėje renkantis liemenėlę taip ir nerandate tinkančios? Arba kai išsirenkate, nusiperkate, tačiau ji taip ir „neprilimpa“?

Jeigu taip, tai jūs tikrai ne vienintelė! Deja, net 80-90% moterų gerai nežino, kuo vadovautis renkantis liemenėlę, kuri ne tik patiktų, bet ir puikiai tiktų.

Šiame straipsnyje remiamės savo patirtimi parenkant liemenėles salone "Silueta“ bei „Silueta“ testo, kurį atliko virš 1400 moterų, atsakymų duomenimis. Testas sudarytas iš 10 klausimų, jį atlikti galite čia.

5 pagrindiniai argumentai kodėl sportuojant ypač svarbi speciali sportinė liemenėlė

Sakoma, kad speciali sportinė liemenėlė ne mažiau svarbi negu sportiniai bateliai. Tačiau, jei su basutėmis ar aukštakulniais pabėgioti ar žaisti teniso nė į galvą neateitų, tai su paprasta kasdiene liemenėle sportuoti tikrai ne vienai iš mūsų atrodo įprastas dalykas.
Čia pateiksime 5 pagrindinius argumentus kodėl specializuota sportinė liemenėlė yra tokia svarbi ir į ką atkreipti dėmesį ją renkantis.
 

7 naudingi patarimai apie moteriškas apatines kelnaites

Šiandien moteriškų apatinių kelnaičių pasirinkimas tikrai didelis – klasikinės, hipsteriai, stringai, šortukai, formuojančios ir pan. Tačiau išsirinkti tokias, kurios būtų gražios, patogios, nematomos po drabužiais ir kokybiškos, ne visada yra paprasta. Šiame straipsnyje rasite praktiškų patarimų apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis kelnaičių modelį ir kaip jas derinti prie nešiojamų drabužių.

Testas su naudingais patarimais apie liemenėles

Tinkamas liemenėlės parinkimas gali ne tik pakeisti Jūsų išvaizdą (pvz. galite atrodyti žymiai lieknesnė), bet ir savijautą, o daugiau žinių bei specialisto pagalba ir  patarimai šioje srityje tikrai labai svarbūs. 

 Todėl siūlome atlikti šį testą, kurio metu, tikime, sužinosite ir kažką naujo bei naudingo.

Naudingi patarimai apie liemenėles - kaip išsirinkti | kaip prižiūrėti | kada atsisveikinti

Tikriausiai ne viena iš mūsų apatinių stalčiuje turime prieš penkis ar daugiau metų pirktą ir labai mėgstamą liemenėlę... Kiek laiko galima ją nešioti ir kaip suprasti, kad ji jau „atgyveno“? Kaip išsirinkti modelį ir į ką atkreipti dėmesį perkant naują liemenėlę? Ką daryti, kad mėgstama liemenėlė tarnautų kuo ilgiau? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus bei naudingų patarimų rasite šiame straipsnyje.

Apie sportines liemenėles

 Ar žinote, kad?

Kas penkta sporto atsisakanti moteris kaip pagrindinę priežastį nurodo sportuojant atsirandantį skausmą, tempimą ar diskomfortą krūtyse. Kas ketvirta sportuojanti moteris dėl tos pačios priežasties priversta mažinti treniruotės intensyvumą ar trukmę. 80% sportuojančių moterų nėra girdėjusios, kad skirtingo intensyvumo sporto rūšims rekomenduojamos specialios skirtingo prilaikymo liemenėlės. 44% moterų sportuodamos iš viso nedėvi specialių sportinių liemenėlių.