5 pagrindiniai argumentai kodėl sportuojant ypač svarbi speciali sportinė liemenėlė

Sakoma, kad speciali sportinė liemenėlė ne mažiau svarbi negu sportiniai bateliai. Tačiau, jei su basutėmis ar aukštakulniais pabėgioti ar žaisti teniso nė į galvą neateitų, tai su paprasta kasdiene liemenėle sportuoti tikrai ne vienai iš mūsų atrodo įprastas dalykas.
Čia pateiksime 5 pagrindinius argumentus kodėl specializuota sportinė liemenėlė yra tokia svarbi ir į ką atkreipti dėmesį ją renkantis.
 

7 naudingi patarimai apie moteriškas apatines kelnaites

Šiandien moteriškų apatinių kelnaičių pasirinkimas tikrai didelis – klasikinės, hipsteriai, stringai, šortukai, formuojančios ir pan. Tačiau išsirinkti tokias, kurios būtų gražios, patogios, nematomos po drabužiais ir kokybiškos, ne visada yra paprasta. Šiame straipsnyje rasite praktiškų patarimų apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis kelnaičių modelį ir kaip jas derinti prie nešiojamų drabužių.

Testas su naudingais patarimais apie liemenėles

Tinkamas liemenėlės parinkimas gali ne tik pakeisti Jūsų išvaizdą (pvz. galite atrodyti žymiai lieknesnė), bet ir savijautą, o daugiau žinių bei specialisto pagalba ir  patarimai šioje srityje tikrai labai svarbūs. 

 Todėl siūlome atlikti šį testą, kurio metu, tikime, sužinosite ir kažką naujo bei naudingo.

Naudingi patarimai apie liemenėles - kaip išsirinkti | kaip prižiūrėti | kada atsisveikinti

Tikriausiai ne viena iš mūsų apatinių stalčiuje turime prieš penkis ar daugiau metų pirktą ir labai mėgstamą liemenėlę... Kiek laiko galima ją nešioti ir kaip suprasti, kad ji jau „atgyveno“? Kaip išsirinkti modelį ir į ką atkreipti dėmesį perkant naują liemenėlę? Ką daryti, kad mėgstama liemenėlė tarnautų kuo ilgiau? Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus bei naudingų patarimų rasite šiame straipsnyje.

Apie sportines liemenėles

 Ar žinote, kad?

Kas penkta sporto atsisakanti moteris kaip pagrindinę priežastį nurodo sportuojant atsirandantį skausmą, tempimą ar diskomfortą krūtyse. Kas ketvirta sportuojanti moteris dėl tos pačios priežasties priversta mažinti treniruotės intensyvumą ar trukmę. 80% sportuojančių moterų nėra girdėjusios, kad skirtingo intensyvumo sporto rūšims rekomenduojamos specialios skirtingo prilaikymo liemenėlės. 44% moterų sportuodamos iš viso nedėvi specialių sportinių liemenėlių.