Prekių katalogas

Projektas "Pokyčių ambasadorės"

 • Projektas "Pokyčių ambasadorės"

  Liemenėlė, nors ir nematoma po drabužiais, gali gana reikšmingai pakeisti Jūsų išvaizdą. Su tinkama liemenėle galite atrodyti ne tik lieknesnė, bet ir jaunesnė, ir atvirkščiai – jei liemenėlės dydis ar forma netinkami. Deja, pačiam išsirinkti tikrai tinkamą liemenėlę tikrai nėra lengva, ypač jei krūtinė didesnė ar jau praradusi stangrumą. Projekte „pokyčių ambasadorės“ dalyvavo keturios mūsų klientės, nuotraukose matysite jų išvaizdos pokyčius pakeitus liemenėlę. 

   

   

   

   

  1. Daiva (vardas pakeistas), 49 metų, 4 vaikų mama. Neseniai numetė nemažai svorio, tad anksčiau lyg ir tikusi liemenėlė tapo gerokai per laisva ir visiškai nebelaikė kūtinės. Išmatavus nustatėme, kad dydis 80C, o geriausiai tinka ir krūtinę formuoja Chantelle Hedona liemenėlė.

   

   

   

   

   

   

   

   

  2. Projekto "Pokyčių ambasadorės" dalyvė Dalia (vardas pakeistas) tikrai buvo mums "kietas riešutėlis" - ji domisi, puikiai žino savo dydį ir tai, kas jai tinka ir kas ne. Tačiau jai tikrai iššūkis rasti kokybišką, gražią, patogią ir gerai formuojančią 85F dydžio liemenėlę. Nuotraukose matote tą, su kuria atėjo, ir tą, su kuria išėjo .Ponia Dalia sakė, kad pokytis jai tikrai akivaizdus, o liemenėlė Rosa Faia Selma jai labai patogi ir labai patinka :)Tačiau mes iš savo patirties galime drąsiai teigti, kad pokyčiai gali būti nepalyginamai didesni.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  3. 54 metų Elena (vardas pakeistas), dažniausiai perka 85G dydžio liemenėles. O kadangi krūtinė nemaža, norėdama ją vizualiai sumažinti renkasi "minimizer". Tačiau "minimizer", arba apimtis mažinančios liemenėlės, krūtinę mažina prispausdamos, pastumdamos žemyn ir į šonus, todėl iš profilio krūtinė atrodo mažesnė, tačiau iš priekio ji vizualiai gali netgi padidėti. Tai gerai, kai moters figūra "kriaušės" formos, tada praplatinus krūtinę labiau priartėjama prie geidžiamiausios, "smėlio laikrodžio" figūros. Bet jei klubai siauresni, tai ne visada gražu. Šiuo atveju su labiau pakeliančia ir krūtis į priekį pastumiančia 85H dydžio liemenėle Rosa Faia Selma siluetas tapo kiek kitoks. Iš priekio, dėl labiau pakeltos ir kiek į priekį pastumtos krūtinės, liemuo vizualiai pailgėjo, siluetas pasidarė lieknesnis ir jaunatviškesnis. Iš šono - krūtinė atrodo kiek didesnė, bet gal kiek standesnė, o figūra labiau pasitempusi.


  4. Dar viena projekto dalyvė, 38 metų Inesa (vardas pakeistas) perka 80D dydžio liemenėles, su tokia pas mus ir atėjo. Liemenėlės apimtis tikrai tokia, tačiau kaušelis mažokas ir kiek per atviras, todėl nelaiko ir nepakelia krūtinės tiek, kiek galėtų. Pirmiausiai nustatėme tinkamą dydį - 80F. O po to jau kartu išrinkome tinkantį ir Inesai patogų bei patinkantį liemenėlės modelį - "Wacoal basic beauty spacer". Ši liemenėlė pakelia krūtinę (ir dėl to vizualiai prailgėja ir palieknėja liemuo), formuoja apvalų siluetą ir praktiškai nematoma iš po drabužių. Inesa pokyčiu buvo patenkinta, o ką manote jūs?