Prekių katalogas

Keitimas ir grąžinimas

 • Internetinėje parduotuvėje įsigytų prekių keitimas/ grąžinimas

  Internetinėje parduotuvėje www.silueta.lt įsigytą netinkančią ar nepatikusią prekę pakeisti arba grąžinti galima per 14 dienų nuo įsigijimo.Tačiau tam, kad išvengti šios procedūros, prieš perkant (ypač jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio) rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų darbuotojais el. paštu info@silueta.lt arba telefonu 8 6 86 170 10. Mes mielai Jums patarsime ir padėsime išsirinkti.
  Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu info@silueta.lt nurodydami užsakymo numerį ir priežastį, dėl kurios norite prekę keisti / grąžinti, o mes informuosime jus apie tolimesnę procedūrą.

  Per 14  dienų nuo prekės įsigijimo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. 

  Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje, nepažeistoje gamintojo pakuotėje, pakuotė ir prekė nepraradusios tokios išvaizdos, kuria buvo parduotos.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (neištepta, nepažeistos etiketės, apsauginiai lipdukai, kiti žymėjimai, ir kt.)
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • Visi SOLIDEA gaminiai (kompresinės kojinės ir rankovės, mikromasažiniai gaminiai) gali būti keičiami arba grąžinami tik tuo atveju, jei nepažeista pakuotė, neatplėšti ir nepažeisti apsauginiai lipdukai, prekė nebuvo matuota. 

  Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta UAB "Tylaris" adresu V.Grybo 17 - 126, 10318 Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu, Omniva paštomatu (Vilniaus Maxima Grybo paštomatas) arba pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas pirkimą įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra). Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Pardavėjas neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai supakuoti ir dėl to sugadinti siuntimo metu.

  Svarbu! Keičiamų/grąžinamų prekių siuntimo pardavėjui išlaidos tenka klientui. 

  Pardavėjas, gavęs keičiamą / grąžinamą prekę, įsipareigoja per 5 darbo dienas informuoti Pirkėją, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinima / keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus per 10 darbo dienų nuo prekės gavimo.