Keitimas ir grąžinimas

 • Internetinėje parduotuvėje įsigytų prekių keitimas/ grąžinimas

  Internetinėje parduotuvėje www.silueta.lt įsigytą netinkančią ar nepatikusią prekę pakeisti arba grąžinti galima per 14 dienų nuo įsigijimo.Tačiau tam, kad išvengti šios procedūros, prieš perkant (ypač jei turite dvejonių dėl tinkamo dydžio ar modelio) rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų darbuotojais el. paštu info@tylaris.lt arba telefonu 8 6 86 170 10. Mes mielai Jums patarsime ir padėsime išsirinkti.
  Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, tuomet nedelsiant informuokite mus apie tai el. paštu info@tylaris.lt nurodydami užsakymo numerį ir priežastį, dėl kurios norite prekę keisti/ grąžinti.

  Per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. 

  Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

  Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje, nepažeistoje gamintojo pakuotėje.
  • Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, kiti žymėjimai, neišteptos ir kt.).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;


  Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu V.Grybo 17 - 126, 10318 Vilnius. Siųsti galima kurjeriu, paštu arba pristatyti patiems darbo valandomis nurodytu adresu. Kartu su grąžinama preke turi būti pateiktas pirkimą įrodantis dokumentas (PVM sąskaita faktūra)

  Svarbu! Keičiamų/grąžinamų prekių siuntimo ir pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Nemokamo pristatymo atveju, pinigai už prekę yra grąžinami atskaičius pašto/kurjerio siuntimo išlaidas.

  Pardavėjas, gavęs keičiamą/grąžinamą prekę, įsipareigoja per 14 dienų informuoti Pirkėją, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinima / keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekę arba grąžinti sumokėtus pinigus.