Noriu padėkoti!Ilgai ieškojau tinkamo dydžio maudymosi kostiumėlio,niekaip niekas netiko,ir pagaliau suradus SILUETA,gavau savo išsvajotą prekę!Dydis tiko idealiai,esu labai patenkinta Ačiū!???
Lilijana
2025-07-31
“Prabangios” parduotuvės pardavėja bendravo labai “neprabangiai”, kai nusistebėjau, kad brangios apatinio trikotažo timpos- 100 eur.- liepė eiti ten, kur pigios. Tiesiog apgailėtina, daugiau neužeisiu.
Kristina
2024-11-29
Visi atsiliepimai