Prekių katalogas

Ką moterys žino ir ko nežino apie liemenėles. 4 pagrindinės klaidos

Ką moterys žino ir ko nežino apie liemenėles. 4 pagrindinės klaidos

 Ar jums pažįstama situacija, kai parduotuvėje renkantis liemenėlę taip ir nerandate tinkančios? Arba kai išsirenkate, nusiperkate, tačiau ji taip ir „neprilimpa“?

Jeigu taip, tai jūs tikrai ne vienintelė! Deja, net 80-90% moterų gerai nežino, kuo vadovautis renkantis liemenėlę, kuri ne tik patiktų, bet ir puikiai tiktų.

Šiame straipsnyje remiamės savo patirtimi parenkant liemenėles salone "Silueta“ bei „Silueta“ testo, kurį atliko virš 1400 moterų, atsakymų duomenimis. 

 

 

Ką moterys žino

 • Net 93% moterų supranta, kad įsirėžusios arba krentančios petnešėlės, duriantys lankeliai ar nugaroje į viršų kylanti liemenėlės juosta parodo, kad liemenėlės dydis arba modelis yra netinkamas.
 • 81% moterų supranta, kad dėl netinkamos liemenėlės moterims, ypač turinčioms didesnę krūtinę, ilgainiui gali ne tik atsirasti galvos, kaklo ar nugaros skausmai, bet ir pakisti laikysena, atsirasti kuprelė.

 

 

Ko moterys nežino - 4 svarbiausios klaidos

1. Kiek svorio turi tekti liemenėlės petnešėlėms?

 •   Net 90% moterų galvoja, kad pagrindinis krūtinės svoris turi tekti liemenėlės petnešėlėms.
 •   Deja, tai nėra tiesa, o kuo krūtys didesnės, tuo svarbiau šios klaidos nedaryti. Didžiąja krūtų svorio dalį (80-90%) turi „atlaikyti“   liemenėlės juosta, tad ji jokiu būdu negali būti per laisva. Normaliai ji nugaroje turėtų atsitraukti ne daugiau, kaip per 1-2 pirštus. Jei   juosta per laisva (per didelė liemenėlės apimtis, arba juosta dėl ilgesnio dėvėjimo išsitampiusi), daugiau svorio tenka petnešėlėms, dėl   ko gali atsirasti įvairių nemalonių pasekmių – nuo įspaudų ant pečių iki galvos ar nugaros skausmų.

 2. Kokia liemenėlė geriausiai laiko krūtinę?

 • Net 78% moterų galvoja, kad geriausiai didesnę, jau prarandančią stangrumą krūtinę laiko ir formuoja liemenėlės su pakietinimu.
 • Vis tik tai nėra tiesa – didesnę krūtinę geriausiai prilaiko liemenėlės su siūlėmis, o priklausomai nuo siūlių kiekio ir jų išdėstymo krūtinei galima suteikti šiek tiek skirtingą formą.
 • Tuo tarpu push-up liemenėlės labiau tiks toms, kurių krūtinė nedidelė, ypač jei norisi vizualiai ją padidinti.

 

 3. Kodėl mano liemenėlė man nebetinka?

 • Net 50 % moterų nežino, kiek laiko gali tarnauti viena liemenėlė ir ką daryti, kad ji tarnautų kuo ilgiau. Ir tikrai, turbūt ne viena turime po vieną ar kelias liemenėles, pirktas prieš 5 ar daugiau metų, kažkada puikiai tikusias... Todėl labai svarbu žinoti:
  • Net ir pati geriausia, teisingai prižiūrima liemenėlė savo savybes ir elastingumą išlaiko apie 6 – 9 dėvėjimo mėnesius (180-270 dienų), vėliau ji pradeda prarasti elastingumą, išsitampo jos juosta. Liemenėlės juosta pradeda nugaroje kilti į viršų, dėl to atsilaisvina ir pradeda smukti petnešėlės, mes jas patrumpiname, situacija kiek pagerėja, bet tada juosta dar labiau sukyla į viršų, vėl pradeda smukti petnešėlės, ir taip pasaka be pabaigos... Ir, žinoma, krūtinės tokia liemenėlė praktiškai nebelaiko. Tokie požymiai aiškiai pasako, kad su liemenėle, kad ir kokia gera ji buvo anksčiau, jau laikas atsisveikinti.
  •  Ką galime padaryti, kad liemenėlė tarnautų ilgiau? Pirmiausia – nedėvėti jos kasdien, bent jau kas antrą dieną, taip liemenėlėje esantis elastanas kiek „pasiilsi“ ir ne taip greit praranda elastingumą. Skalbti liemenėlės rekomenduojama rankomis arba skalbimo mašinoje specialiame skalbimo maišelyje, tačiau jokiu būdu nenaudokite minkštiklių. 

 4. Koks mano liemenėlės dydis?

 • Net 75% moterų nesupranta liemenėlių dydžių sistemos, kuri išties yra pakankamai sudėtinga.
 • Dažnai moterys ateina sakydamos, kad jų kaušelio dydis C (arba D, arba bet kuris kitas), tačiau apimties gerai nežino.
 • Svarbu žinoti, kad ta pačia raide žymimas kaušelis skirtingų apimčių liemenėlėse nėra vienodas, pavyzdžiui 80C dydžio liemenėlės kaušelis yra didesnis negu 75C.
 • Šią sistemą atspindi „seserinių“ dydžių lentelė, iš kurios matome, kad vienodą kaušelio dydį turi 75D, 80C ir 85B liemenėlės ir pan.
 • Beje, moterų liemenėlės dydis keičiasi, kartais ir per trumpą laiką, tad dydį iš naujo nustatyti vertėtų kiekvieną kartą, perkant naują liemenėlę.
 • Ir, žinoma, geriausia jei tiek dydį, tiek modelį išsirinkti padėtų patyręs ir kvalifikuotas pardavėjas. Užsukite į parduotuvę "SILUETA" ir čia Jums tikrai padėsime! :)