Prekių katalogas

7 naudingi patarimai apie moteriškas apatines kelnaites

7 naudingi patarimai apie moteriškas apatines kelnaites

Šiandien moteriškų apatinių kelnaičių pasirinkimas tikrai didelis – klasikinės, hipsteriai, stringai, šortukai, formuojančios ir pan. Tačiau išsirinkti tokias, kurios būtų gražios, patogios, nematomos po drabužiais ir kokybiškos, ne visada yra paprasta. Šiame straipsnyje rasite praktiškų patarimų apie tai, į ką atkreipti dėmesį renkantis kelnaičių modelį ir kaip jas derinti prie nešiojamų drabužių.

 1. Pagrindinė taisyklė - kelnaitės turi būti nematomos po drabužiais.

besiules-formuojancios-kelnaites-spanx

Nors iš po permatomų tinklelio ar nėrinių drabužių persišviečiančios priderintos kelnaitės ar šortukai šiandien tampa vis populiaresniu vakarinių ar laisvalaikio drabužių elementu, ypač „žvaigždžių“ pasaulyje, tačiau iš po klasikinio sijono ar suknelės šviečiančios kelnaičių linijos tikrai jūsų nepapuoš. Pasirinkimas – plonos, besiūlės kelnaitės. Atkreipkite dėmesį, ypač pirkdamos internetu, kad besiūlėmis kelnaitėmis gamintojai vadina ir tokias, kurios neturi šoninių siūlų, tačiau jų pakraštėliai gali būti storesni ir matomi iš po drabužių. Kad kelnaitės būtų kuo mažiau matomos, rinkitės tokias, kurių ir klubų iškirpimas, ir liemuo yra besiūliai - arba kirpti lazeriu, arba specialaus mezgimo krašteliu. Beje, pastarasis variantas neretai būna saugesnis, nes lazeriu kirpti pakraštėliai kartais turi polinkį vyniotis.


2. Formuojančios kelnaitės – puikus sprendimas, tačiau rinkitės labai atidžiai.

spanx-undie-tectable-lace-hi-hipster-formuojancios-kelnaitesBent vienas formuojančias kelnaites tikriausiai turi kiekviena moteris, tačiau labai dažnai jos tik guli apatinių stalčiuje... Ir nenuostabu - nes tinkančias klasikinio kirpimo formuojančias kelnaites išsirinkti tikrai nėra lengva. Lengvo formavimo lygio kelnaitės besiūliais pakraštėliais, pvz. SPANX Undie-tectable Lace Hi-Hipster, tiks ir bus netgi patogesnės už įprastines praktiškai kiekvienai. Tačiau aukštesnės kompresijos klasikinio kirpimo koreguojančios kelnaitės tinka tik nedidelei daliai moterų, priklausomai nuo figūros tipo jos gali įsiveržti ties sėdmenimis ar ties juosmeniu. Todėl prieš perkant stipresnės kompresijos kelnaites įvertinkite savo figūros tipą bei pagalvokite ir apie kitus modelius – šortukus, kelnaites paaukštintu liemeniu ir pan. (daugiau patarimų kaip išsirinkti formuojantį trikotažą pagal figūros tipą).


3. Formuojančios – ne vien tik dėl grožio.

control-body-silver-formuojancios-kelnaites

Formuojančios kelnaitės, ypač aukštu liemeniu, ne tik padailina figūrą, bet ir prilaiko stuburą bei pilvo sieną. Dėvint jas po Cezario ar kitų operacijų pilvo srityje sumažėja tikimybė atsirasti pilvo sienos išvaržoms, po plastinių operacijų ar gimdymo jos pagerina ir pagreitina odos susitraukimą, nepamainomos jau turinčioms pilvo sienos išvaržą moterims. Žinoma, ir čia kas per daug - tas nesveika. Per mažas / per stipriai spaudžiantis formuojantis trikotažas ilgai dėvint gali sukelti sveikatos problemų, užspausti organus ar nervus.


4. Šortukai – nemaloniai trinčiai išvengti.

spanx-thinstincts-formuojantys-sortaiNors garsiai apie tai kalbame labai mažai, tačiau tiek vyrus, tiek moteris labai dažniai kamuoja nemaloni trintis tarp šlaunų, ypač vasarą per karščius. Plono ir kvėpuojančio audinio šortukai, ypač su lengva kompresija, jums labai palengvins gyvenimą. Tikrai kokybiški šortukai besiūliais, į šlaunis neįsirėžiančiais pakraštėliais gali kainuoti tikrai nemažai, bet tokius turėti tikrai verta.

 

 

5. Stringai – gražiems apvalumams išryškinti.

control-body-plus-formuojantys-stringai

Jei kelnės ar sijonas ypač aptempti, stringai (kelnaitės su juostele) bus puikus pasirinkimas - tikrai nesimatys jokių kelnaičių linijų (angl. VPL – „visible pant lines“), išryškės natūralūs stangrių sėdmenų apvalumai. Tačiau jei užpakaliukas nėra ypač stangrus ar paliestas celiulito – geriau rinkitės besiūles kelnaites su tanga (stringų) efektu. Atsargiai stringus derinkite ir prie aptemptų suknelių – kartais matoma šoninė juostelė gali labai pagadinti visą vaizdą. Saugiausia stringus derinti prie sijonų, kelnių ar šortų.


6. Kelnaitės su tanga (stringų) ir/ar push-up efektu.

janira-braga-forte-formuojancios-kelnaitesTanga (stringų) efektas - tai specialiai išformuota kelnaičių sėdmenų sritis – dažniausiai per vidurį eina tvirtesnio audinio juostelė ar „sutraukta“ siūlė, užtikrinanti kelnaičių stabilumą, o sėdmenis dengia lengvas, dažnai beveik nematomo tinklelio ar nėrinių audinys, kuris ne tik neužspaudžia užpakaliuko, bet dar ir jį palygina, paslepia celiulitą. Uždaresnėse formuojančiose kelnaitėse ar šortukuose šis efektas gali būti papildytas ir „push-up“ efektu – sustiprintas audinys po sėdmenų zona „kilsteli“ užpakaliuką, vizualiai jį padidiną, suteikia jaunatviškesnę formą.


7. Push – up, sėdmenų apimtis didinančios kelnaitės su pagalvėlėmis.

apimtis-didinancios-kelnaites

Šios kelnaitės – puikus pasirinkimas tada, kai norisi didesnių, apvalesnių sėdmenų. Kartais juos renkasi ir merginos, tačiau vis tik labiausiai jos gelbsti brandesnes moteris, kurioms dėl natūralių hormoninių organizmo pokyčių sėdmenų stangrumas bei jų apimtys mažėja, o daugelis anksčiau puikiai tikusių kelnių ar suknelių sėdmenų srityje pradeda raukšlėtis. Tad jei jau pastebite tokius požymius – drąsiai įsigykite push-up kelnaites! Ir nebijokite, kokybiškos push-up kelnaitės tikrai nebus matomos po drabužiais, šią mažą „apgaulę“ pastebėti tikrai nelengva, tuo tarpu išvaizdą jos tikrai labai pagerins.