SOLIDEA Diabetic kojinės iki kelių

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 830049605555
  Kaina 2932
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 

  Kojinės iki kelių pritaikytos diabetikams.

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Šalis
  Italija
  Sudėtis
  80% poliamidas, 20% elastanas
 • SOLIDEA Diabetic kojinės iki kelių

  Kojinės iki kelių, pritaikytos diabetikams.

  Specialaus mezgimo, kurio dėka audinys yra ypač minkštas, lengvas ir kvėpuojantis.Dėl lengvos kompresijos kojinės tolygiai priglunda prie kojos, nesmunka, neįsiveržia. Siūlė ties pirštais yra išorėje, todėl vidinis paviršius yra lygus ir minkštas, išvengiama papildomos trinties su oda.Pagamintos iš COOLMAX® technologijos greitai džiūstančių siūlų, puikiai kvėpuoja ir garina prakaitą, todėl kojos išliks gaivios kojines nešiojant net ir ilgesnį laiką.Dėka išvardytų savybių tinka pirminei bei antrinei odos opų profilaktikai diabetikams su periferine angiopatija ir /arba neuropatija, o taip pat ir asmenims su jautria, trūkinėjančia oda.

  Pastaba: Kojinės „SOLIDEA diabetic knee-high“ neatstoja įprastinių kompresinių kojinių. Asmenims, turintiems kojų venų problemų ar po kojų venų operacijų rekomenduojama dėvėti profilaktines arba gydomąsias SOLIDEA kojines su paskirstyta kompresija.

  Jeigu nerandate savo norimo dydžio ir spalvos labai rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų specialistais telefonu +370 686 17010 arba el. paštu info@tylaris.lt Prekė Jums gali būti užsakoma individualiai iš gamintojo ir pristatoma per 3-4 savaites.