Prekių katalogas

SOLIDEA Marilyn 140 Sheer Ccl1 pirmos klasės kompresinės kojinės

 • SOLIDEA Marilyn 140 Sheer Ccl1 pirmos klasės kompresinės kojinės

  Kodas: 830049603255
  S
  M
  ML
  L
  XL
    Nero (juoda)
    Glace (kūno)
    Camel (šiltai šviesi kūno)
  Kaina 3090 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 2 vnt.
  Pirkdami galite gauti 15,45 taškų.

  SOLIDEA Marilyn 140 den paskirstytos 18/21 mmHg kompresijos peršviečiamos pirmos terapinės klasės Ccl1 moteriškos kompresinės kojinės. 0280A4

  Kompresijos lygis
  Pirma klasė H (18-21mmHg +- 3)
  Skaidrumas
  Skaidrios
  Prekės ženklas
  Gamintojas
  Sudėtis
  78% poliamidas, 20% elastanas, 2% medvilnė
  Šalis
  Italija
 •  SOLIDEA Marilyn 140 Sheer Ccl1 kompresinės kojinės

  • Pirmos terapinės klasės Marilyn140 Sheer – tai moteriškos peršviečiamos elastinės kompresinės kojinės, kuriose suderinti patogumas, elegancija ir seksualumas.
  • SOLIDEA išskirtinumas - net ir pirmos terapinės klasės kojinės yra visiškai peršviečiamos, dėvint nesiskiria nuo įprastinių skaidrių kojinių.
  • Paskirstyta 18/21 mmHg kompresija, antimikrobinė sistema ir specialus antistresinis padukas užtikrina, kad kojos žvalios išliks visą dieną.
  • Prabangos ir elegancijos pojūtį kurs nėriniuotos kojines prilaikančios juostos su silikonu.
  • Spalvos: Nero (juoda), Glace (kūno), Blu Scuro (tamsiai mėlyna), Fumo (tamsiai pilka), Sabbia (labai šviesi kūno), Visone (tamsi kūno), Bronze (bronzos), Camel ( šiltai šviesi kūno).
  • Dydžiai: S, M, ML, L, XL
    

  Mes išbandėme! / Praktinis gidas

  Kitaip nei dauguma kojinių, Marilyn kojinės nesmunka net ir jas ilgai dėvint – tą užtikrina paskirstyta kojinių kompresija ir silikoninė kojines prilaikanti juosta. Dėl savo elegancijos ir subtilumo šios kojinės itin tinkamos dėvėti ne tik kasdien, bet ir iškilmingomis progomis. Šios kojinės yra puikus pasirinkimas turinčioms venų plėtimosi ir kojų tinimo problemų – pakankamai aukšta paskirstyta kompresija užkirs kelią šių problemų vystymuisi, tačiau nesumažins bendro komforto jausmo.

  Silikoninę kojinių juostelę rekomenduojama plauti po kiekvieno dėvėjimo, taip išvengsite galimo lipnumo sumažėjimo dėl natūraliai odos išskiriamų medžiagų.